Zapis On-Line

@

Zarezerwuj swoje miejsce

W kilku prostych krokach zarezerwuj swoje miejsce w liceum ogólnokształcącym lub szkole policealnej. Pamiętaj – u nas nie ponosisz żadnych opłat.
Atrakcyjne kierunki za darmo:
– Opiekun medyczny
– Technik masażysta
– Administracja
– Technik BHP
– Florysta
– Technik sterylizacji medycznej
– Kosmetyka
Oraz Liceum ogólnokształcące
Wszystko to bez opłat!

*Kierunek
Dane osobowe:
*Imię
*Nazwisko
Dane kontaktowe:
*Telefon
*E-mail
* TAK, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Centrum Kształcenia APIS z siedzibą w Łodzi przy Aleja Kościuszki 80/82 lok. 604, jako administratora danych osobowych, w celach marketingowych, zgodnie z bezwzględnie obowiązującymi przepisami prawa. Zostałem poinformowany o tym, że podanie ww. danych jest dobrowolne oraz że mam prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawiania, a także wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w Polityce prywatności Centrum Kształcenia APIS s.c.
* TAK, chcę być informowany e-mailowo o wydarzeniach, materiałach, promocjach i ofertach specjalnych Centrum Kształcenia APIS s.c. z siedzibą w Łodzi przy Aleja Kościuszki 80/82 lok. 604 i w związku z tym zgadzam się na otrzymywanie informacji handlowych wysyłanych przez Centrum Kształcenia APIS s.c. na wyżej podany adres e-mail. Zostałem poinformowany o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w Polityce prywatności Centrum Kształcenia APIS s.c.
* Przeczytałem i akceptuję Politykę Prywatności
* - Wymagane dane